Super De Luxe – najnowsza linia męskich czasomierzy – nawiązuje swoim wzornictwem do historycznego modelu z lat 60-tych. Na zegarki z nowej kolekcji powróciło dawne logo marki, a kopertę chroni unikatowe, najtrwalsze na rynku wypukłe szkło szafirowe, którego kształt był również cechą charakterystyczną modelu z tamtych lat.

image06image0464356.44.21-0

Dzisiaj styl retro  jest jednym z najwyraźniej zaznaczających się trendów na tle ciągle zmieniającej się mody. Najnowsze modele Atlantic Super De Luxe z pewnością przypadną do gustu koneserom oraz wielbicielom klasycznego wzornictwa.

Zegarki wyposażono w wypukłe, szafirowe szkło o charakterystycznym kształcie, co w porównaniu do popularnych szkieł mineralnych czy tych z tworzyw sztucznych – czyni je najtrwalszym na rynku i niezwykle odpornym na wszelkie zarysowania powstałe podczas użytkowania.

Na tarczę zegarków powróciło logo marki w wersji z lat sześćdziesiątych, co dodatkowo podkreśla retro inspirację. Szwajcarską precyzję i dbałość o najmniejsze szczegóły doskonale obrazują m.in. indeksy, które w każdym egzemplarzu nałożono ręcznie.

64356.44.81-064356.41.61-064351.44.81-0

 

Pod tarczą zegarków z retro kolekcji kryje się niezawodny, szwajcarski mechanizm kwarcowy. W zależności od modelu, koperta zegarka o średnicy 42mm występuje w złotym lub srebrnym kolorze. W kolekcji znajdziemy czasomierze na paskach z wysokiej jakości skóry oraz na delikatnych bransoletach o bardzo drobnym splocie. Wodoszczelność zegarków utrzymana jest na poziomie 50m czyli 5 ATM i wszystkie wykonane są ze stali szlachetnej odpornej na korozję.

Ceny zegarków Super De Luxe wahają się od 1670 PLN do 1875 PLN.